PZŁ
 
 
Subskrybuj:śledź temat

PZŁ, polski związek łowiecki historia, pzł informacje
PZŁ, czyli Polski Związek Łowiecki, to polska organizacja zrzeszająca myśliwych oraz tworzone przez nich koła łowieckie. Związek ma w naszym kraju bardzo długą historię, jego początki sięgają bowiem 1923 roku - polski związek łowiecki historia. Wszelkie zasady związane z jego funkcjonowaniem reguluje Prawo Łowieckie. W zakładce pzł informacje znajdziesz wszelkie wiadomości dotyczące nie tylko struktury, ale również aktualnych działań i decyzji Związku. Uzupełnieniem są wywiady z przedstawicielami organizacji.


 • Trwa dyskusja między Ministerstwem Środowiska a Polskim Związkiem Łowieckim w związku z kontrowersyjnym pismem Janusza Zaleskiego, w którym zaleca on PZŁ w roku gospodarczym 2014/2015 zwiększenie planów pozyskania zwierzyny płowej o co najmniej 20%, a dzików nawet o 30 %.

  czytaj więcej »


 • W związku z trwającym okresem rozliczeń PIT, Polski Związek Łowiecki apeluje o wspieranie 1% należącej do niego Fundacji Hodowli i Reintrodukcji Zwierząt Dziko Żyjących, która od 2009 roku prowadzi działania na rzecz zasiedlań obwodów łowieckich zwierzyną drobną.

  czytaj więcej »


 • Polski Klub Posokowca, członek Międzynarodowego Związku Posokowców (ISHV) zwyciężył w najbardziej prestiżowym konkursie posokowców w Europie – podczas 33 Zjazdu Klubów Posokowca w Keszthely.

  czytaj więcej »


 • Zapraszam do obejrzenia prezentacji uroczystego podsumowania programu pt.: „Myśliwi – Dzieciom, Dzieci Zwierzętom” za rok 2012/2013 pod patronatem Marszałka Województwa Kujawsko-Pomorskiego Pana Piotra Całbeckiego. W tym roku odbyło się w Osadzie Karbówko w miejscowości Elgiszewo k/Golubia Dobrzynia 11.10.2013 roku. 

  czytaj więcej »


 • Wczoraj na stronie internetowej Polskiego Związku Łowieckiego zostało opublikowane sprostowanie, jakie organizacja wystosowała do redaktora naczelnego tygodnika „Polityka” w związku z opublikowaniem niezwykle krytycznego wobec myśliwych i, zdaniem PZŁ, tendencyjnego artykułu pt. „Rzeczpospolita Łowczych”. Za zgodą rzecznika prasowego PZŁ Marka Matyska załączamy poniżej treść tego pisma w całości.

  czytaj więcej »


PZŁ - czytaj więcej »

PZŁ - grupy tematyczne:


subskrybuj:

W tej grupie można zamieszczać informacje dotyczące zmian w ustawach i rozporządzeniach dotyczących …»

45 myśliwych | 1 wątek

Reklama|0.034|