join.html?A=/

Grupy tematyczne w portalu poluje.pl

grupy towarzyskie myśliwych, grupa zainteresowań łowiectwem, polowania grupyGrupy towarzyskie myśliwych dołącz do społeczności grupy i rozmawiaj na dowolne tematy. Grupy towarzyskie, to idealne miejsce do bliższego poznania innych użytkowników. Grupa zainteresowań łowiectwem i nie tylko. Znajdź kolegów ze swojego koła, miejscowości itp. Tu możecie umawiać się na wspólne polowania, polowania grupy.


zaproponuj swoją grupę

Kultura łowiecka, Etyka łowiecka to grupa, w której można zamieszczać informacje dotyczące kultury łowieckiej i etyki . »

78 myśliwych
1 wątek

Testy łowieckie to grupa nie tylko dla osób, które chcą zostać myśliwym ale także dla tych już doświadczonych. Pomagamy i radzimy jak zdać egzamin na myśliwego oraz opisujemy nasze początki z myślistwem. »

71 myśliwych
1 wątek

W tej grupie można zamieszczać informacje dotyczące zmian w ustawach i rozporządzeniach dotyczących łowiectwa. »

60 myśliwych
1 wątek

Zapraszamy wszystkich młodych myśliwych do przyłączenia się do grupy. Wymieniajmy swoje doświadczenia i rozwijamy swoje umiejętności. »

57 myśliwych
1 wątek

Atraktanty myśliwskie to grupa, w której wyrażamy swoje opinie o różnych zanętach na dzika czy na jelenia. Zapraszamy do dyskusji na forum grupy. »

46 myśliwych
1 wątek

Polowanie na dziki z ambony to grupa dla myśliwych lubiących zasiadki na dzika. Na forum opisujemy relacje oraz porady odnośnie udanego polowania. »

29 myśliwych
1 wątek

Brać Łowiecka to gazeta najczęsciej wybierana przez myśliwych. W grupie znajdują się informacje odnośnie samego czasopisma jak też prenumeraty, sklepu oraz wszelkie komentarze użytkowników. Zapraszam na forum grupy. »

19 myśliwych
1 wątek

Żarty o myśliwych to grupa, w której możemy poczytać zabawne relacje z polowań oraz dowcipy myśliwskie. Zapraszamy do udzielania się na forum grupy. »

18 myśliwych
1 wątek

Nalewki myśliwskie to grupa dla wszystkich produkujących w zaciszu swego domu tego typu trunki. Tutaj wymieniamy się recepturami na swoje alkohole. »

18 myśliwych
1 wątek

Trofea myśliwskie - tutaj znajdują się informacje dotyczące przechowywania oraz czyszczenia zdobyczy. »

16 myśliwych
1 wątek

Myśliwskie przygody DVD to grupa fanów filmów z polowań. Opisujemy swoje wrażenia oraz inne filmy myśliwskie, które warto polecić. »

15 myśliwych
1 wątek

Polowanie z psami to grupa dla myśliwych polujących na dzika, sarnę, jelenia, lisa lub inną zwierzynę z wykorzystaniem psów. Dowiedz się jak upolować zwierzynę ze wsparciem najlepszego przyjaciela człowieka na forum grupy polowań z psami. »

13 myśliwych
1 wątek

Dziczyzna przepisy kulinarne to grupa poświęcona wymianie przepisów na dania i potrawy z dziczyzny. Znajduje się tu wiele przepisów na dziczyznę. Zapraszamy do rozmowy na forum grupy. »

13 myśliwych
0 wątków

Hubertus to grupa poświęcona przygotowaniom do tegorocznej edycji Hubertusa oraz opisom jak przebiegło Hubertus polowanie. »

11 myśliwych
1 wątek

Grupa przeznaczona dla fanów rosyjskiej motoryzacji. Wśród nich legendarny UAZ i Łada. Zapraszam do dzielenia się wrażeniami z użytkowania ww. samochodów. »

9 myśliwych
1 wątek

 

 

grupy towarzyskie myśliwych, grupa zainteresowań łowiectwem, polowania grupy
grupy zainteresowań, grupy tematyczne hobby, zainteresowania myśliwych
grupy hodowców psów, psy myśliwskie grupa zainteresowań, psy gończe hodowcy grupa

 

Ogłoszenie płatne


daj ogłoszenie
|0.012|