join.html?A=/

Grupy tematyczne w portalu poluje.pl

Sprzęt łowiecki, broń łowiecka, forum sprzętu myśliwskiego, grupaSprzęt łowiecki to grupa, w której znajdują się opisy broni, lunet, akcesoriów oraz wszelkiego rodzaju przyrządów wykorzystywanych w polowaniach. Wiadomo, iż broń łowiecka to najważniejsze wyposażenie podczas polowania. Dyskutuj na forum sprzętu myśliwskiego o nowościach, poradach dotyczących zakupu sprzętu bądź o swoich doświadczeniach z nim związanych.


zaproponuj swoją grupę

Zapraszam do udziału w grupie poświęconej miłośnikom sztucerów. Wszystko o sztucerach, ulubionych modelach, zastosowaniu, wadach itp. »

76 myśliwych
1 wątek

100 drobiazgów potrzebnych na polowaniu. »

69 myśliwych
1 wątek

Optyka myśliwska - Nowości rynkowe oraz zastosowanie sprzętu na polowaniach.. »

59 myśliwych
1 wątek

Wabienie zwierzyny - Tutaj znajdują się informacje dotyczące wabików i korzystania z nich na polowaniach. »

29 myśliwych
1 wątek

Remington broń myśliwska to grupa, w której poruszamy tematy dotyczące różnych modeli broni tej firmy jak też amunicji i akcesoriów Remingtona. Zapraszamy do dyskusji wszystkich posiadaczy broni firmy Remington jak też osoby chcące się czegoś dowiedzieć. »

27 myśliwych
1 wątek

Firma Browning to jeden z największych producentów broni oraz sprzętu myśliwskiego. Na forum grupy opisujemy Browning broń myśliwska oraz wszelkie akcesoria tej firmy. Zapraszamy do dyskusji. »

18 myśliwych
1 wątek

Graff odzież myśliwska to jedna z najbardziej znanych firm produkujących ubrania dla myśliwych i wędkarzy. Na forum grupy opisujemy modele ubrania Graff oraz opinie na ich temat. »

10 myśliwych
1 wątek

Swarovski optyka myśliwska to miejsce przeznaczone do rozmowy o produktach optycznych firmy Swarovski. Rozmawiamy o Swarovski lornetki jak też o lunetach celowniczych. Zapraszamy do dyskusji na forum grupy. »

4 myśliwych
11 wątków

Winchester forum to miejsce przeznaczone do dyskusji na tematy związane z Winchester broń myśliwska. Poruszamy tutaj także wątki związane z amunicją, akcesoriami oraz innym sprzętem firmy Winchester. Zapraszamy na forum grupy. »

3 myśliwych
1 wątek

 

 

grupy towarzyskie myśliwych, grupa zainteresowań łowiectwem, polowania grupy
grupy zainteresowań, grupy tematyczne hobby, zainteresowania myśliwych
grupy hodowców psów, psy myśliwskie grupa zainteresowań, psy gończe hodowcy grupa

 

Ogłoszenie płatne


daj ogłoszenie
|0.008|