Humor myśliwski, dowcipy o myśliwych, kawały myśliwskie

poluje

Humor myśliwski
 
 
Subskrybuj:śledź temat

Humor myśliwski, dowcipy o myśliwych, kawały myśliwskie
Humor myśliwski, to zbiór dowcipów i anegdot dotyczących zarówno samego myślistwa, jak i dowcipy o myśliwych. Zapraszamy do dzielenia się wesołymi żartami i wspólnego tworzenia zakładki prezentującej kawały myśliwskie na wesoło i z przymróżeniem oka.


 • Jak zapewne wszystkim wiadomo, pisklęta puszczyków nie lęgną się równocześnie, gdyż pani puszczykowa znosi jajka w odstępach kilku, a nawet kilkunastodniowych. Pewnego roku, późna wiosna, mąż przyniósł do domu taką małą puchatą kulkę, znalezioną na ziemi.

  czytaj więcej »


 • Będąc kiedyś na pędzonych dzikach zaobserwowałam niesamowity widok. Psy prowadziły w miocie watahę, wszyscy nabystrzeni, z bronią gotową do strzału , w pewnym momencie – o dwa stanowiska ode mnie, wypada z miotu mocno wyrośnięty warchlak – prosto pod nogi kolegi - ni mniej ni więcej chwyta go z cholewę buta i zaczyna tarmosić! 

  czytaj więcej »


 • Tego dnia też tak było, z tym, że po strzałach na linii gon zawrócił i domniemany postrzałek razem z psami wpadł w gęsty sosnowy młodnik. Mąż zawsze lubił ryzyko i adrenalinę (zarówno w życiu, jak i na łowach), więc, oczywiście, zaczął się przebijać przez młodnik w kierunku, gdzie psy trzymały dzika.

  czytaj więcej »


 • Lata pięćdziesiąte i początek lat sześćdziesiątych ub. wieku, był to okres, kiedy nie tylko wolno było polować na wilki, ale wręcz, za każdą pozyskaną sztukę wypłacano nagrody! Mój mąż był wtedy jeszcze studentem i razem z kilkoma kolegami jeździli zimą na tak zwane akcje wilcze. 

  czytaj więcej »


Humor myśliwski - czytaj więcej »

Humor myśliwski - grupy tematyczne:


subskrybuj:

Żarty o myśliwych to grupa, w której możemy poczytać zabawne relacje z polowań oraz dowcipy myśliwsk…»

16 myśliwych | 1 wątek

Reklama|0.095|