» » ★  Obserwuj★  Obserwujesz✕  Nie obserwuj

Targi łowieckie Hubertus Arena już za miesiąc!

Weteran II (14926 punktów)


Targi łowieckie Hubertus Arena już za miesiąc!

Już niespełna miesiąc został do rozpoczęcia pierwszej edycji targów łowieckich Hubertus Arena. Jest to kolejne nowe wydarzenie w kalendarzu imprez odbywających się w Ostródzie. Do udziału zapraszamy wszystkich, którzy z tematyką łowiecką związani są zawodowo, tych dla których jest to wyjątkowe hobby jak i tych, którzy na co dzień nie są związani z branżą.

Pierwsza edycja targów została zauważona i doceniona przez branżę myśliwską. Polski Związek Łowiecki objął patronat nad wydarzeniem, a 10 regionalnych kół łowieckich wyraziło chęć współorganizacji wydarzenia. Wszystkie te działania ukierunkowane są na jak najlepsze przygotowanie wyjątkowego wydarzenia dla wszystkich uczestników.

Na wszystkich odwiedzających targi czekają również atrakcje dodatkowe, których wciąż przybywa. Między innymi zorganizowana zostanie profesjonalna łucznica, gdzie wszyscy chętni będą mieli okazję spróbować swoich sił w strzelaniu z łuku, a także odbędzie się biesiada myśliwska, na której skosztować będzie można przysmaków z dziczyzny. Podczas targów odbędą się również pokazy m.in. psów łowczych oraz sygnałów łowieckich.

Wszystkich zainteresowanych zapraszamy do odwiedzenia Expo Areny w Ostródzie w dniach 8-9 listopada 2014, w godzinach 10-17. Udział w targach jest bezpłatny. Szczegółowe informacje dotyczące wydarzenia dostępne są pod adresem www.hubertusarena.pl


Autor tekstu: Redakcja

 

 


Reklama


komentarze (0)

 

Nie ma jeszcze komentarzy do tego wpisu.
Bądź pierwszy!

 

Aby móc komentować musisz być zalogowany!

zaloguje się

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za komentarze Internautów.

Imprezy myśliwskie - zobacz podobne

EXPOHunting 2017: Międzynarodowe Targi Łowieckie w…

Hubertus Expo 2017: zapraszamy na międzynarodowe t…

Szkolenie „Fiends of Fenix”Ogłoszenie płatne


daj ogłoszenie
|0.033|