» ★  Obserwuj★  Obserwujesz✕  Nie obserwuj

Targi Hubertus Arena 2014

Weteran II (14926 punktów)


Premierowa edycja targów łowieckich - Targi Hubertus Arena 2014 odbędzie się 8-9 Listopada 2014 roku organizowana wraz z regionalnymi kołami łowieckimi to wydarzenie zostanie dodatkowo wzbogacone o obchody Święta Myśliwych, Leśników i Jeźdźców. Położona w województwie warmińsko-mazurskim malownicza Ostróda otoczona jest jednymi z najciekawszych i najatrakcyjniejszych terenów łowieckich w Europie.


Targi Hubertus w Ostródzie będą pierwszą tak wielką imprezą tego typu w tej części kraju co czyni ją niewątpliwie dużym wydarzeniem w życiu tego regionu. Na targach będzie można znaleźć wielu wystawców będących liderami na rynku broni , amunicji, noży butów oraz odzieży myśliwskiej. Miłośnicy łowiectwa na pewno znajdą tutaj wiele interesujących dla siebie rzeczy. Członkowie kół łowieckich a także ludzie nie związani z tematyką nie będą się tam nudzić. Spotkanie na targach jest to zawsze niepowtarzalna okazja nawiązania nowych kontaktów, zapoznania się z najnowszą technologią a także trendami myśliwskimi. Dla tych którzy nie polują będzie to dobra okazja aby poznać zwyczaje i zobaczyć jak wygląda łowiecka wspólnota.


W trakcie targów nie zabraknie także atrakcji takich jak pokazy psów myśliwskich i sokolnictwa, pokazy wabienia i sygnałów łowieckich, biesiada myśliwska z koncertem czy prezentacje najnowszych produktów z branży. W programie targów będą również wspólne obchody Hubertusa - święta Myśliwych, Leśników i Jeźdźców. Doświadczeni myśliwi mawiają, że "jaki "Hubert", taki sezon"

Wstęp na targi jest bezpłatny.
Zapraszamy!

Autor tekstu: Redakcja

 

Informacje:

  • Data: 2014-11-08
  • Lokalizacja: Warmińsko-Mazurskie » Ostródzki » Ostróda
  • Organizator: Regionalne koła łowieckie
  • Atrakcje: Pokazy psów myśliwskich i sokolnictwa , wabienie pokazy nowych trendów i technologii w dziedzinie łowiectwa.
  • Sponsor:
  • Koszt: Wejście : bezpłatne
  • Zgłoszenia:

 

lokalizacja:
wybieram się tam!


wybieram się tam!Reklama


komentarze (0)

 

Nie ma jeszcze komentarzy do tego wpisu.
Bądź pierwszy!

 

Aby móc komentować musisz być zalogowany!

zaloguje się

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za komentarze Internautów.

Imprezy Myśliwskie - zobacz podobne

Nadleśnictwo Jedwabno zaprasza na X Regionalną Wys…

Hubertus Arena 2017: zapraszamy

Piknik myśliwski – Myśliwi dla SkierniewicOgłoszenie płatne


daj ogłoszenie
|0.016|