» ★  Obserwuj★  Obserwujesz✕  Nie obserwuj

Targi Hubertus Arena 2014

Weteran II (14922 punktów)


Premierowa edycja targów łowieckich - Targi Hubertus Arena 2014 odbędzie się 8-9 Listopada 2014 roku organizowana wraz z regionalnymi kołami łowieckimi to wydarzenie zostanie dodatkowo wzbogacone o obchody Święta Myśliwych, Leśników i Jeźdźców. Położona w województwie warmińsko-mazurskim malownicza Ostróda otoczona jest jednymi z najciekawszych i najatrakcyjniejszych terenów łowieckich w Europie.


Targi Hubertus w Ostródzie będą pierwszą tak wielką imprezą tego typu w tej części kraju co czyni ją niewątpliwie dużym wydarzeniem w życiu tego regionu. Na targach będzie można znaleźć wielu wystawców będących liderami na rynku broni , amunicji, noży butów oraz odzieży myśliwskiej. Miłośnicy łowiectwa na pewno znajdą tutaj wiele interesujących dla siebie rzeczy. Członkowie kół łowieckich a także ludzie nie związani z tematyką nie będą się tam nudzić. Spotkanie na targach jest to zawsze niepowtarzalna okazja nawiązania nowych kontaktów, zapoznania się z najnowszą technologią a także trendami myśliwskimi. Dla tych którzy nie polują będzie to dobra okazja aby poznać zwyczaje i zobaczyć jak wygląda łowiecka wspólnota.


W trakcie targów nie zabraknie także atrakcji takich jak pokazy psów myśliwskich i sokolnictwa, pokazy wabienia i sygnałów łowieckich, biesiada myśliwska z koncertem czy prezentacje najnowszych produktów z branży. W programie targów będą również wspólne obchody Hubertusa - święta Myśliwych, Leśników i Jeźdźców. Doświadczeni myśliwi mawiają, że "jaki "Hubert", taki sezon"

Wstęp na targi jest bezpłatny.
Zapraszamy!

Autor tekstu: Redakcja

 

Informacje:

  • Data: 2014-11-08
  • Lokalizacja: Warmińsko-Mazurskie » Ostródzki » Ostróda
  • Organizator: Regionalne koła łowieckie
  • Atrakcje: Pokazy psów myśliwskich i sokolnictwa , wabienie pokazy nowych trendów i technologii w dziedzinie łowiectwa.
  • Sponsor:
  • Koszt: Wejście : bezpłatne
  • Zgłoszenia:

 

lokalizacja:
wybieram się tam!


wybieram się tam!Reklama


komentarze (0)

 

Nie ma jeszcze komentarzy do tego wpisu.
Bądź pierwszy!

 

Aby móc komentować musisz być zalogowany!

zaloguje się


Deprecated: Function eregi() is deprecated in /home/admin/domains/poluje.pl/public_html/boot/sepix_lib.php on line 343

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za komentarze Internautów.

Imprezy Myśliwskie - zobacz podobne

Nadleśnictwo Jedwabno zaprasza na X Regionalną Wys…

Hubertus Arena 2017: zapraszamy

Piknik myśliwski – Myśliwi dla SkierniewicOgłoszenie płatne


daj ogłoszenie
|0.022|