Odznaczenia łowieckie 2013 - pzł, przepisy prawo łowieckie, opinie, zdjęcia - poluje.pl

poluje
» » » a a a

Odznaczenia łowieckie 2013

dodany: 2013-09-26, godz. 10:28:00

Jak informuje Polski Związek Łowiecki, 4 września 2013 roku Kapituła Odznaczeń Łowieckich nadała odznaczenia następującym osobom i kołom łowieckim:

ZŁOM

Okręg bielski: KŁ Cyranka w Oświęcimiu,

Okręg bydgoski: WKŁ Sokół w Bydgoszczy, Andrzej Brążkiewicz, Michał Ptaszkiewicz, Jan Pawlak,

Okręg jeleniogórski: Henryk Szczybura, Grzegorz Jednorowski,

Okręg kielecki: KŁ Wenator w Kielcach, Tadeusz Fatalski, Henryk Piwowarczyk,

Okręg koszaliński: KŁ Szarak w Połczynie Zdroju,

Okręg krakowski: KŁ Knieja w Krakowie,

Okręg lubelski: Włodzimierz Pyryt,

Okręg olsztyński: Wacław Syrewicz, Tadeusz Popiel, WKŁ Jeleń w Lidzbarku Warmińskim,

Okręg opolski: Józef Jaroszek, Grzegorz Kwiatkowski,

Okręg pilski: KŁ Knieja w Trzciance,

Okręg poznański: Wojciech Burzyński, Jacek Plenkiewicz,

Okręg przemyski: KŁ Bażant w Przeworsku,

Okręg radomski: Andrzej Szczypiór,

Okręg siedlecki: Lech Ociesa,

Okręg sieradzki: Kazimierz Janik,

Okręg skierniewicki: Jan Kowalski, Henryk Florczak,

Okręg toruński:  KŁ Chełmińskie w Chełmnie, Witold Tęgowski, KŁ Ponowa w Lisnowie,  KŁ Zlot w Toruniu,

Okręg wałbrzyski: Kazimierz Nicieja,

Okręg zamojski: Andrzej Pawlik,

Zarząd Główny PZŁ: Benedykt Mordzak,


ZŁOTY MEDAL ZASŁUGI ŁOWIECKIEJ

 

Okręg bydgoski: Kazimierz Sosnowski, Czesław Kempiński,

Okręg chełmski: Jan Kropop,

Okręg elbląski: Leszek Parus,

Okręg gdański: Jerzy Nowakowski,

Okręg gorzowski: KŁ Łyska w Słońsku, Rajmund Jabłoński,

Okręg jeleniogóski: Józef Biernacki, Zbigniew Grambowski, Marian Przybylski, Ryszard Radomski, Andrzej Zarycki,

Okręg kielecki: Krzysztof Skowronek,

Okręg koszaliński: Kazimierz Giziński, Jerzy Grynia, Jan Jaszczyk,

Okręg krakowski: Tomasz Ciepły, Jan Gorczyca,

Okręg krośnieński: KŁ Jeleń w Brzozowie, Jerzy Bobik, Ireneusz Hołodniak,

Okręg lubelski: Stanisław Tomera, Mieczysław Iwanicki, Sławomir Łaska, Zbigniew Przewłoka, Marian Stochmal,

Okręg nowosądecki: Piotr Kmietowicz, Jan Rachwał, Edward Stankiewicz, Piotr Szkaradek,

Okręg olsztyński: Marek Krawczyk, Mirosław Mierzwiński, Jerzy Nowak, Mieczysław Kołodziejski, Jerzy Czajkowski, Maciej Kandulski, Czesław Przychodko,

Okręg opolski: w Namysłowie KŁ Bór, Bohdan Bełtowski, Bogdan Buczek, Jan Kozak, Andrzej Kowalczyk, Jan Kornek, Jerzy Mela, Marian Gęborski, Jarosław Kuźmiński, KŁ Łoś w Namysłowie w Namysłowie,

Okręg ostrołęcki: Tadeusz Kaczyński, Tadeusz Orłowski,

Okręg pilski: Paweł Kulka, Barnabo Nowicki, Eugeniusz Rolczak, Andrzej Ratajczak, Zygmunt Troczyński, Jan Ciechanowski, Marian Runge, Michał Czekała,

Okręg płocki: Janusz Sawicki,

Okręg poznański: Robert Kamieniarz, Mieczysław Leśniczak, Romuald Pęcherski, Stanisław Pawlak, Marek Górski, Tomasz Kozłowski, Stanisław Krysztofiak, Paweł Kuczko, Kazimierz Michalak, Andrzej Musielak, Przemysław Nowak, Henryk Piskonowicz, KŁ Zdrój w Zaniemyślu,

Okręg przemyski: Jan Drzymała, Jan Kosior,

Okręg radomski: Czesław Baranowski, WKŁ Batalion w Grójcu, Zbigniew Błażkiewicz, Karol Ciałek, Maciej Długosz, Zbigniew Grudzień, Jacek Komorowski, Zbigniew Plaskota, Sławosz Rup, Mieczysław Sośniak, Antoni Wieczorek,

Okręg rzeszowski: Ryszard Hadała, Franciszek Skrabalak, Franciszek Błoński, Zbigniew Pieróg, Jan Pilch, Józef Curzytek,

Okręg sieradzki: Marek Ostrycharz, Zbigniew Łuczak, Wiesław Polczyk,

Okręg suwalski: Henryk Jeżewski,

Okręg szczeciński: Jan Bojko, Bronisław Kosiłko, Tadeusz Macyszyn,

Okręg tarnowski: Janusz Onak, KŁ Dunajec w Wojniczu,

Okręg toruński: Kł Bażant w Nieżywięciu, Jerzy Szlachcikowski, Władysław Kalinowski, Wacław Mikulski,

Okręg włocławski: Roman Szczerbiak, Jerzy Kamiński,

Okręg wrocławski: KŁ Hejnał w Sycowie,

Okręg zamojski: Józef Lichtoń, Piotr Małyszek, Jan Szulc, Zenon Kukułowicz,

 

SREBRNY MEDAL ZASŁUGI ŁOWIECKIEJ

Okręg bielski: Paweł Czyż, Ryszard Etmanowicz, Leszek Janosz, Czesław Pietras, Edward Reroń, Ryszard Siwiec,

Okręg bydgoski: Klemens Kiełpiński, Benedykt Bonk, Jan Dziwnik, Zdzisław Brodziński,

Okręg chełmski: Piotr Mazurek, Marian Niewiadomski, Mirosław Śliwa,

Okręg elbląski: Stanisław Grzegorzewski, Hubert Janiuk, Czesław Kosobucki,

Okręg gdański: KŁ Ponowa w Gdyni, Cezary Jasiński, Tadeusz Kowalczuk, Stanisław Chmurzyński, Jan Gabryś, Tadeusz Sreberski, Ryszard Tomys, Dariusz Iwanicki,

Okręg gorzowski: Waldemar Jedynak,

Okręg jeleniogórski: Wiesław Janus, Piotr Leszczyński, Ryszard Dobrosik, Adam Kozak, Wiesław Podolak, Waldemar Dobek,

Okręg kaliski: Grzegorz Namysł, Jerzy Leki, Andrzej Antczak, Ryszard Zborowski,

Okręg kielecki: Rafał Bujny, Artur Bińkowski,

Okręg koszaliński: Wiesław Jędrzejewski, Ryszard Harlejczyk, Waldemar Antczak, Hubert Osak, Wiesław Breliński, Janusz Kostrzewa, Henryk Nadolny, Robert Bagiński,

Okręg krakowski: Włodzimierz Gajda, Piotr Kotucha, Roman Żurek, Marian Kwinta, Jan Dzięgielewski, Zygmunt Rudy,

Okręg krośnieński: KŁ Sęp w Sanoku, Marek Szuwart,

Okręg lubelski: Sławomir Gierlasiński, Jacek Jasik, Jan Korba, Jerzy Korba, Kazimierz Kukier, Lesław Kister, Janusz Meisner, Tadeusz Piłat, Stefan Skałecki, Leszek Sternik, Marian Stępień, Dariusz Wiącek, Mirosław Jończyk, Adam Kornat, Mirosław Wyłupek,

Okręg nowosądecki: Czesław Szurek, Piotr Tenerowicz,

Okręg olsztyński: Paweł Stańczak, Kazimierz Sendrowski, Karol Bil, Krzysztof Buła, Zbigniew Ciepluch, Kazimierz Korwek, Jan Tumicz, Ryszard Żuchowski,

Okręg opolski: Krzysztof Matuszak, Kazimierz Zając, Stanisław Szczepański, Dariusz Zwoliński,

Okręg ostrołęcki Wojciech Charewicz,

Okręg pilski: Bogdan Buda, Aleksander Jaworski, Roman Margowski, Karol Bąk,

Okręg płocki: Stanisław Żukowski, KŁ daniel w Płocku,

Okręg poznański: Franciszek Frankowski, Tadeusz Guza, Mariusz Kucza, Zbigniew Niemier, Kryspin Rogacki, Grzegorz Stanicki, Zbigniew Troczyński, Jolanta Brabletz, Marek Franczak,

Okręg przemyski: Roman Ferenc, Roman Maternowski, Bernard Rut,

Okręg radomski: Zbigniew Adamczyk, Jan Bilewski, Zygmunt Dębniak, Rafał Dyczkowski, Janusz Saganowski, Bolesław Siedlicki, Włodzimierz Stachera, Jerzy Strygner, Tadeusz Więcaszek, Waldemar Żaczek,

Okręg rzeszowski: Jan Kuźniar, Józef Ciosek,

Okręg sieradzki: Ryszard Duszyński, Władysław Pokorski, Marek Murawa,

Okręg skierniewicki: Tadeusz Blus, Zbigniew Jagoda, Leszek Kaczmarczyk, Jan Potrzebowski, Tomasz Sikora, Adam Szafarowicz, Tadeusz Tymendorf,

Okręg suwalski: Adam Bojarski, Janusz Sampławski,

Okręg szczeciński: Zbigniew Chudzik, Tomasz Grubba, Kazimierz Janyszek, Mieczysław Jędrzejewski, Janusz Mazur, Jerzy Postawa, Tadeusz Wierzbicki,

Okręg tarnowski: Kazimierz Kozioł,

Okręg toruński: Piotr Tyburski, Jan Węglerski, Zdzisław Konarski, Grzegorz Amrozy, Edmund Andrzejewski, Stanisław Berliński, Włodzimierz Busk, Wiesław Czerniecki,

 Krzysztof Karpiński, Stefan Nowiński, Jan Podlasiński, Roman Pytlasiński, Józef Rymacki, Kazimierz Tabor, Andrzej Wilczopolski, Lech Witkowski,

Okręg wałbrzyski: Tomasz Lubas, Tadeusz Garbicz, Roman Trochonowicz, Waldemar Woźniak, Bolesław Masłowski,

Okręg włocławski: Wojciech Wojnakowski, Jacek Magnowski, Piotr Pawlak,

Okręg wrocławski: Adam Skórka,

Okręg zamojski: Dariusz Łukasik, Jerzy Szymański, Zbigniew Boiski,

Zarzad Głowny PZŁ: Ewa Zdrowowicz Kulik, Klub Kolekcjonera i Kultury Łowieckiej PZŁ w Rzeszowie,

 

BRĄZOWY MEDAL ZASŁUGI ŁOWIECKIEJ

 

Okręg bielski: Antoni Bagnicki, Marcin Bednarz, Adam Ciapka, Kazimierz Heizer, Józef Kowaliczek, Wiesław Kudzia, Zdzisław Piecha, Tadeusz Senkowski,

Okręg bydgoski: Janusz Nawrotek, Jarosław Nowicki, Piotr Rożek, Jan Zamojski, Adam Kubiak, Ireneusz Ziemak, Waldemar Kawecki, Jan Bławat, Piotr Pułkownik,

Okręg chełmski: Sławomir Grzywaczewski, Roman Ponumerow, Michał Toporek, Romuald Kalużniak, Ludwik Błażejewicz, Stanisław Kamiński, Wiesław Szynkora, Zbigniew Tywoniuk, Arkadiusz Znój,

Okręg ciechanowski: Ireneusz Jałoza, Andrzej Tomkowicz,

Okręg gdański: Marian Stefański, Piotr Koenig, Karol Kurkowski, Krzysztof Smyczyński, Jerzy Strojk, Tadeusz Podsiadło, Piotr Polarczyk, Jarosław Swat, Andrzej Dąbrowski, Tadeusz Bartyzel, Eugeniusz Bień, Tadeusz Jędrusik, Bogusław Nierzwicki, Krzysztof Stolc, Kazimierz Traut, Kazimierz Kuręda, Henryk Laska, Barbara Kuręda, Mirosław Pikuła, Andrzej Węsierski, Bartosz Kitowski, Sylwester Dmowski, Marek Kowalewski, Jan Funk, Kazimierz Dampc, Kazimierz Skurzak, Ryszard Droszcz, Krzysztof  Dzietczyk,

Okręg gorzowski: Robert Duk, Ryszard Kozaczewski, Zdzisław Kucharski, Dominik Pacan,

Okręg jeleniogórski: Zbigniew Bołaz, Ludwik Adamski, Arkadiusz Ciesiółka, Stanisław Śpiewak, Robert Mikłaszewski, Tomasz Kida, Kazimierz Bieganowski, Zbigniew Kiecana,

Okręg kielecki: Grzegorz Domagała, Henryk Duś, Edward Fudala, Krzysztof Gajewski, Przemysław Gierczak, Stefan Kuzia, Zbigniew Miechówka, Witold Wójcicki, Czesław Wróbel,

Okręg koszaliński: Wiktor Piorun, Zygmunt Szewczyk, Tomasz Maćkowiak, Bogusław Waśko, Arkadiusz Langner, Zbigniew Goliński, Krzysztof Zadka, Andrzej Niemyjski, Radosław Dominowski,

Okręg krakowski: Henryk Dankowiakowski, Tomasz Gołąb, Damian Kosierb, Andrzej Waga, Stanisław Krzynówek, Jerzy Sądag, Waldemar Misiura, Zygmunt Muzyk,

Okręg krośnieński: Ryszard Bachta, Jan Berkowicz, Jacenty Bobik, Stanisław Dzimira, Zbigniew Gocek, Jan Grochowski, Kazimierz Hnat, Piotr Idzik, Julian Krokos, Stanisław Kuchta, Henryk Niemiec, Tadeusz Osękowski, Janusz Polityński, Tadeusz Popiel, Tadeusz Radzikowski, Eugeniusz Ryznar, Eugeniusz Sokołowski, Józef Stróżowski, Józef Wiczyński, Marek Wojtunik,

Okręg lubelski: Wincenty Chrzanowski, Janusz Czaja, Mariusz Drewniak, Michał Dudra, Sebastian Dudra, Marian Gajowiak, Władysław Gąska, Zbigniew Gołofit, Stefan Góźdź, Adam Horecki, Stefan Kochaniec, Stanisław Kuszyk, Mariusz Kuś, Tadeusz Łęcicki, Wojciech Maruszak, Przemysław Marzec, Wieńczysław Morek, Jacek Olko, Sławomir Olszyński, Jan Ołdak, Mariola Parczyńska, Marian Piotrowski, Jan Staroch, Waldemar Stateczny, Andrzej Zarębski,

Okręg nowosądecki: Dawid Sobiesiak, Szymon Stefański, Krzysztof Toporkiewicz, Piotr Gryboś,

Okręg olsztyński: Tadeusz Ogulewicz, Marian Tabor, Henryk Pomalejko, Elżbieta Sukiennik, Tomasz Gasperowicz, Artur Okoński, Tadeusz Jelski, Piotr Kuszczak, Wojciech Radziszewski, Jarosław Kwiecień, Willi Sawicki, Rafał Buła, Kazimierz Tabaka, Krzysztof Abramczyk,

Okręg opolski: Jan Mazurkiewicz, Zbigniew Kumaszko, Czesław Skrzypnik, Andrzej Majcherczyk, Grzegorz Kapica, Piotr Piątek, Wiesław Pater,

Okręg ostrołęcki: Jerzy Maliszewski, Eugeniusz Kurpiewski,

Okręg pilski: Romuald Konitzer, Paweł Urbański, Mirosław Grzymski, Witold Wachowiak, Paweł Partyka, Jerzy Baszak, Ireneusz Krawczyk, Eugeniusz Zbytnik, Waldemar Filip,

Okręg płocki: Robert Majchrzak, Kazimierz Czajkowski, Mirosław Górzyński,

Marek Kowalski, Sławomir Gadomski, Jan Kalinowski, Zbigniew Tolka,

Okręg poznański: Krzysztof Hulewicz, Zbigniew Hultajski, Przemysław Pacia, Jacek Borowski, Sławomir Całuj, Krzysztof Durczak, Andrzej Grajczak, Waldemar Hamerski, Julian

Kobusiński, Bogdan Kuźniarek, Jacek Michalak, Włodzimierz Moch, Lech Staręga, Zbigniew Tritt, Aleksander Wegner,

Okręg przemyski: Mariusz Curzytek, Michał Czemerda, Grzegorz Pająk, Antoni Sopel, Henryk Superson, Józef Telega, Marek Zieliński,

Okręg radomski: Marzanna Adamczyk, Andrzej Białek, Andrzej Biegaj, Lucjan Binder, Wojciech Boryczka, Marek Czerniszewski, Włodzimierz Dawidowicz, Jerzy Dudek, Józef Gajda, Tadeusz Gregorczyk, Jan Kołodziejski, Zygmunt Pająk, Wawrzyniec Piątek, Janusz Pisarski, Antoni Plaskota, Andrzej Posłuszny, Henryk Pytlewski, Artur Siwiorek, Henryk Skorupski, Włodzimierz Skorupski, Wiesław Szymczyk, Krzysztof Szymkiewicz, Andrzej Winnicki, Sylwester Wojcieszek, Marek Wolszczak, Krzysztof Wójtowicz, Stefan Wypiórkiewicz, Robert Zajda, Zygmunt Żurowski,

Okręg rzeszowski: Patrycjusz Gaweł, Zbigniew Ślęzak, Jerzy Babka, Marian Lisowski, Jacek Berezka,

Okręg sieradzki: Sławomir Stępień, Tadeusz Krajewski,

Okręg skierniewicki: Krzysztof Jażdżyk,

Okręg suwalski: Antoni Ignatowicz, Dariusz Filipczyk, Jerzy Przekop, Stanisław Wysocki, Henryk Zienda, Stanisław Maślak, Jarosław Karbowski, Krzysztof Tuniewicz, Tadeusz Węsierski, KŁ Lis w Filipowie, Mieczysław Waraksa, Władysław Złotorzyński, Leszek Skubis,

Okręg tarnowski: Zenon Skórski, Robert Gołąb, Adam Majewski, Józef Niemiec, Tomasz Tyrka, Bogusław Wiśniewski,

Okrg toruński: Jan Brąszkowski, Mirosław Brodziński, Janusz Dach, Jerzy Guśpiel, Grzegorz Januszewski, Piotr Kałuszyński, Grzegorz Karolak, Marek Karwan, Eugeniusz Kowalewski, Jarosław Kraśniewski, Rajmund Kudełko, Tadeusz Kurlikowski, Piotr Kuśpit, Mirosław Lewandowski, Paweł Lis, Tadeusz Majewski, Józef Maziarski, Sławomir Musiał, Adam Olszewski, Kazimierz Onych, Tomasz Pepliński, Tomasz Pietrzak, Stanisław Rygielski, Stanisław Sprycha, Jacek Suryn, Leszek Zieliński, Zenon Kazimierz Jabłoński, Roman Jamroży, Bernard Kłosowski, Kazimierz Neumann, Wojciech Ociesa,

Okręg wałbrzyski: Kazimierz Szczotka, Jan Skrzypiec, Ludwik Jaworski, Bogdan Rzymski,

Okręg włocławski: Grzegorz Maćkiewicz, Henryk Szychowski, Andrzej Kurzawa, Janusz Kordylak, Waldemar Ciesielski,

Andrzej Gościniak, Jan Kowalski, Kazimierz Wichliński,

Okręg wrocławski: Wiktor Andrzejczak, Jan Gierus, Waldemar Okoń, Jan Pawlak, Seweryn Skorupka, Marek Woźniak, Stanisław Sęktas,

Okręg zamojski: KŁ Wilk w Zamościu, Paweł Borowiec, Mirosław Kozioł, Andrzej Garbula, Mieczysław Bartoń, Arkadiusz Bratkowski, Maciej Kałużyński, Zbigniew Lichota, Krzysztof Momora, Tadeusz Skotnicki

 

MEDAL ŚW. HUBERTA

 

Okreg bielski: Zygmunt Rezik, Lesław Wisiński,

Okręg chełmski: Marian Rudnik,

Okręg elbląski: Józef Hryniewicz,

Okręg jeleniogórski: KŁ Wieniec w Świeradowie Zdroju,

Okręg katowicki: Mariusz Miśka, Konrad Witosz, Tomasz Kędziora, Juliusz Sikorski,

Okręg kielecki: Ernest Kolano,

Okręg koszaliński: Józef Panek, Jacek Chrzanowski, Jacek Sokołowski,

Okręg krośnieński: KŁ Bieszczady w Sanoku,

Okręg lubelski: Czesław Mierzwa, Stanisław Ostański,

Okręg opolski: Zespół Sygnalistów Myśliwskich Leśny Róg w Prószkowie, Zespół Sygnalistów Myśliwskich Waltornia w Zawadzkiem, Zespół Sygnalistów Myśliwskich Raróg w Kędzierzynie, Zbigniew Korzeniowski, Marek Bocianowski, Jerzy Piędzioch, Katarzyna Hutka, Lech Olczyk, Stanisław Sieradzki, Wojciech Plewka,

Okręg poznański: Jacek Michalski, Marian Murek, Tomasz Sobalak,

Okręg przemyski: Kazimierz Szuba, Władysław Szyk,

Okręg radomski: Arkadiusz Kurowski, Jerzy Kustrzepa,

Okręg rzeszowski: Klub Kolekcjonera i Kultury Łowieckiej PZŁ w Rzeszowie, Eugeniusz Misiak, Grzegorz Sołek,

Okręg sieradzki: Józef Śnieg, Aleksander Rawski,

Okręg skierniewicki: Sławomir Wisławski, Jan Chodubski,

Okręg szczeciński: Witold Koss,

Okręg toruński: Gabriel Aronowski, Piotr Karpiński, Grzegorz Karpik, Jan Jankowski, Waldemar Kobierski, Jerzy Pieczewski,

Okręg wałbrzyski: Bogusław Rup, Stanisław Skrobotun,

Okręg włocławski: Tadeusz Balcer, Roman Gawłowski,

Okręg wrocławski: Jerzy Górski,

Okręg zamojski: Chór Myśliwski Knieja w Zamościu, Jerzy Garbacz, Andrzej Smyk,

Zarząd Główny PZŁ: Stefan Olech, Igor Bloch, w Gorzowie Wielkopolskim Oddział Klubu Kolekcjonera i Kultury Łowieckiej,

 

ODZNAKA  ZA ZASŁUGI DLA ŁOWIECTWA

 

Okręg bielski: Danuta Stebel,

Okręg bydgoski: Karol Kabaciński, Maria Linda, Lilla Olszewska, Jerzy Adamczak, Jan Piasek, Krzysztof Gola, Renata Wyborska, Beata Jodełko, Brunon Gackowski, Marek Kuligowski,

Okręg jeleniogórski: Zofia Wąsik, Romuald Witczak,

Okręg krakowski: Adam Potocki,

Okręg tarnowski: Jacek Pająk, Jan Nowakowski,

Okręg toruński: Piotr Całbecki, Aldona Szczapińska, Katarzyna Wachowska, Jerzy Wenderlich, Agnieszka Wolska, Szkoła Podstawowa w Gwiździnach,

Okręg wrocławski: Małgorzata Bohm, Arkadiusz Nowak,

Zarząd Głowny PZŁ: Helena Stańczykowska,

 

nbsp;

 

Średnia: 0/5 | Ocen: 0

 

 
 


Reklama


komentarze (0)

 

Nie ma jeszcze komentarzy do tego wpisu.
Bądź pierwszy!

 

Aby móc komentować musisz być zalogowany!

zaloguje się

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za komentarze Internautów.

 

➠ Subskrybuj✔ Subskrybujesz✕ Anuluj subskrybcję  PZŁ - zobacz podobne



 

Ogłoszenie płatne


daj ogłoszenie


|0.022|