» » Dzikarze » (2)


Fraza:

Sprzedam psa dzikarza to dział ogłoszeń poświęconych ofertom sprzedaży psów wyszkolonych do polowania na dziki. Tu znajdziecie takie ogłoszenia, jak psy na dziki sprzedam, dzikarze tanio sprzedam, sprzedam psa dzikarza tanio, psy myśliwskie dzikarze sprzedam. Na poluje.pl ogłoszenia zamieszczają prywatne osoby, ale i profesjonalne hodowle. Zachęcamy do skorzystania z tej możliwości transakcji, zdobycia klienta.


 
 

sprzedam-szczenieta-rodowodowe-jamnik-szorstkowlSprzedam szczenięta rodowodowe - jamnik szorstkowłosy standard po rodzicach polujących. Szczeniaki świetnie rokują pod względem wystawowym oraz użytkowym. 2 samce, 4 suczki urodzone 16 czerwca 2015. Matka: Aira z Rohateckých zahrad Ojciec: Baddy ze Šanovských polí Rodzice to regularnie pracujące, utytułowane i wybitne psy myśliwskie.

zobacz całe ogłoszenie »

CENA 2 400,00 PLN
(do negocjacji)
kategoria
PSY MYŚLIWSKIE
DZIKARZE

rodzaj
DZIKARZE SPRZEDAM
zamieszczono
2015-07-28
ogłoszenie nr
30280
szczenieta-rasy-karelski-pies-na-niedzwiedzie-po-cSzczenięta rasy Karelski Pies Na Niedźwiedzie po Championach Polski, używanych do podkładania szczególnie na polowaniach dewizowych oraz na własne potrzeby na polowaniach indywidualnych. Aktualnie przyjmuję rezerwację na szczenięta z dwóch miotów. Zainteresowanych proszę o kontakt telefoniczny, mogę też przesłać aktualne zdjęcia szczeniąt. Poleca

zobacz całe ogłoszenie »

CENA 500,00 PLN
kategoria
PSY MYŚLIWSKIE
DZIKARZE

rodzaj
DZIKARZE SPRZEDAM
zamieszczono
2015-07-22
ogłoszenie nr
30012
dodaj nowe ogłoszenie
Redakcja poluje.pl nie ingeruje w treści publikowanych ogłoszeń!


Ogłoszenie płatne


daj ogłoszenie


|0.371|