» » Dzikarze » (2)


Fraza:

Sprzedam psa dzikarza to dział ogłoszeń poświęconych ofertom sprzedaży psów wyszkolonych do polowania na dziki. Tu znajdziecie takie ogłoszenia, jak psy na dziki sprzedam, dzikarze tanio sprzedam, sprzedam psa dzikarza tanio, psy myśliwskie dzikarze sprzedam. Na poluje.pl ogłoszenia zamieszczają prywatne osoby, ale i profesjonalne hodowle. Zachęcamy do skorzystania z tej możliwości transakcji, zdobycia klienta.


 
 

sprzedam-5-psow-rasy-jamnik-szorstkowlosy-4-samcSprzedam, 5 psów rasy jamnik szorstkowłosy (4 samce, jedna samica). Psy urodzone 19.03.2014, odrobaczone, zaszczepione, oznakowane, po rodzicach intensywnie polujących, oraz odnoszących duże sukcesy w zawodach myśliwskich, wszystko udokumentowane. W razie pytań proszę dzwonić http://rochewicz.wix.com/knieja Pieski do odbioru najwcześniej po 07.0

zobacz całe ogłoszenie »

CENA 1 200,00 PLN
(do negocjacji)
kategoria
PSY MYŚLIWSKIE
DZIKARZE

rodzaj
DZIKARZE SPRZEDAM
zamieszczono
2014-04-15
ogłoszenie nr
5163
do-sprzedania-szczeniaki-teriera-szczeniaki-sa-poDo sprzedania szczeniaki teriera. Szczeniaki są po czynnie polujących rodzicach. Urodzone 8 marca, do ew. odbioru za ok. miesiąc. Możliwość wcześniejszego obejrzenia i zarezerwowania. Cena 250 zł.

zobacz całe ogłoszenie »

CENA 250,00 PLN
kategoria
PSY MYŚLIWSKIE
DZIKARZE

rodzaj
DZIKARZE SPRZEDAM
zamieszczono
2014-04-09
ogłoszenie nr
4919
dodaj nowe ogłoszenie
Redakcja poluje.pl nie ingeruje w treści publikowanych ogłoszeń!


Ogłoszenie płatne


daj ogłoszenie

Powiązane tagi


|0.100|