Deprecated: Function eregi_replace() is deprecated in /home/admin/domains/poluje.pl/public_html/kontent/_kontent_pokaz.php on line 26

Deprecated: Function eregi_replace() is deprecated in /home/admin/domains/poluje.pl/public_html/kontent/_kontent_pokaz.php on line 27

Deprecated: Function eregi_replace() is deprecated in /home/admin/domains/poluje.pl/public_html/kontent/_kontent_pokaz.php on line 28

Deprecated: Function eregi_replace() is deprecated in /home/admin/domains/poluje.pl/public_html/kontent/_kontent_pokaz.php on line 29

O nas

 
 

Portal "www.poluje.pl"
ul. Grabskiego 1a
96-500 Sochaczew
NIP: 837-17-59-746

Skontaktuj się z namiSpołecznościowy Portal łowiecki poluje.pl to serwis dla wszystkich myśliwych, którzy poszukują aktualnych i sprawdzonych informacji na temat łowisk, przynęt, sprzętu myśliwskiego i bieżącej działalności swoich kół PZŁ. Z naszej strony dowiedzą się Państwo o najważniejszych wydarzeniach i imprezach myśliwskich, znajdą również odpowiedzi na wiele pytań. Istotną część treści zajmują bieżące wiadomości publikowane przez producentów i importerów sprzętu myśliwskiego dotyczące nowości, akcji promocyjnych czy zmian w ofercie. Liczne informacje uzupełnia bogata galeria i autorskie wpisy blogerów portalu, wśród których znajdują się największe osobistości myśliwskie w Polsce.
W portalu poluje.pl każdy myśliwy ma możliwość założenia sobie własnego bloga myśliwskiego z unikalnym adresem zawierającym jego imię, w którym będzie mógł pochwalić się innym swoimi sukcesami, zamieścić galerie zdjęć oraz opisy terenów łowieckich, a także dopisać się do innych kolegów ze swojego koła. Także same koła PZŁ, zainteresowane promowaniem swojej działalności, mogą w łatwy sposób uruchomić własne strony www za pomocą narzędzi dostępnych w portalu.

Aby ułatwić poruszanie się po stronie www.poluje.pl wprowadziliśmy czytelny i przejrzysty system zamieszczania informacji, dzięki któremu zawsze sięgniesz po interesujące Cię wiadomości, nie tracąc czasu na gubienie się w gąszczu chaotycznie dodanych treści.
Grupa wiadomości – tu możesz zamieszczać informacje o ogólnopolskich konkursach, plebiscytach i innych ważnych wydarzeniach z polskiego świata myśliwskiego, takich jak zawody, targi, wystawy czy wyczyn łowiecki. Dział poświęcony jest również wiadomościom z mediów myśliwskich, od producentów i dystrybutorów, nowościom i zapowiedziom, a także informacjom dotyczącym akcji związanych z ochroną środowiska i gatunku. Tu znajdują się wreszcie teksty dotyczące myśliwskich organizacji pożytku publicznego i akcjach na ich cel, takich jak 1 %.
Grupa społeczność – wybierz ten dział jeśli chcesz powiedzieć coś o swoim kole myśliwskim, wypromować je, albo poinformować o ważnym wydarzeniu z jego życia. Właśnie tu możesz zamieścić informacje o wydarzeniach z lokalnego świata myśliwskiego, relacje z wypraw łowieckich czy zapowiedzi i newsy z miejscowych zawodów.
Grupa porady – tu wprowadzaj materiały dotyczące metod polowań i kwestii z tym związanych.
Grupa tereny łowieckie – w tym dziale opisuj znane Ci tereny łowieckie.

Masz pytania, chciałbyś nawiązać z nami współpracę, podzielić się swoją myśliwską wiedzą i zdjęciami z wypraw? – kliknij tu i prześlij nam e-maila !


Chcesz wiedzieć więcej? ZALOGUJ SIĘ NA POLUJE.PL!


• Sprawdź Ofertę dla myśliwych
• Sprawdź Ofertę dla kół PZŁ
• Sprawdź Politykę prywatności


Zapraszamy na www.poluje.pl !


O nas w mediach:

Poluje.pl w sieci Wirtualnej PolskiZobacz więcej o portalach grupy Hoblo


Ogłoszenie płatne


daj ogłoszenie
|0.009|