Odzież myśliwska, stroje myśliwskie, ubiór myśliwski

poluje

Odzież myśliwska
 
 
Subskrybuj:śledź temat

Odzież myśliwska, stroje myśliwskie, ubiór myśliwskiOdzież myśliwska, czyli co założyć na wyprawę do lasu? Kurtki myśliwskie, buty myśliwskie i inne niezbędne elementy ubioru. Jak prawidłowo dobrać stroje myśliwskie, podstawy ubioru myśliwego. Z tej zakładki dowiecie się jak nie zgubić się w gąszczu nowych, rynkowych propozycji i jak nie przepłacić. Zakładkę uzupełniają komentarze i oceny myśliwych, które z pewnością będą cenną wskazówką przed udaniem się na zakupy. Dobierz z nami swój własny ubiór myśliwski.


 • Odzież z wełny Merynosów ?  „Przecież to drapie i gryzie. To dobre dla babci?” Nic bardziej mylnego! To najlepsza odzież o właściwościach termoregulujących. Idealne rozwiązanie dla wędkarzy, którzy swoje hobby uprawiają w zmiennych warunkach zewnętrznych.  Odzież z delikatnej przędzy Merynosów: działa jak termos – grzeje gdy jest zimno, chłodzi gdy jest ciepło. Odprowadza wilgoć na...

  czytaj więcej »


 • Myśliwską przygodę warto zaczynać nie od strzelby lub sztucera, ale od dobrych butów, czyli tego czym myśliwy styka się z Matką Naturą. Rzeczywiście, obuwie myśliwskie to podstawa udanego polowania. Złe buty potrafią popsuć najlepszy nastrój na polowaniu, nie mówiąc o przemęczeniu czy rozdrażnieniu. Nie pomoże tu najlepszy sztucer czy strzelba. Warto poświęcić trochę czasu na ich właściwy dobór.

  czytaj więcej »


 • Współczesne ubrania myśliwskie, których coraz większy wybór znajdujemy w sklepach, pokazują, jak dynamicznie zmienia się ten obszar przygotowania myśliwego do udanego, komfortowego, ale również bezpiecznego i eleganckiego polowania. Wybór jest coraz większy i – zmuszeni do jego dokonania – czujemy się trochę jak osioł, któremu w żłoby dano. Rzućmy zatem okiem na podstawowe elementy stroju myśliwego, abyśmy przynajmniej zawęzili obszar poszukiwań.

  czytaj więcej »


 • Kilka kurtek już w swoim życiu znosiłem, jednak jedną mam już kawałek czasu i wciąż jestem zadowolony. To kurtka firmy JAHTIJAKT SOFTSHELL. Jest bardzo lekka, nie jest sztywna, nie wydaje przy poruszaniu dziwnych, nieokreślonych dźwięków. Kilka ulew mnie w niej spotkało i sprawdziła się świetnie. Dodatkowo kurteczka wspaniale chroni przez wiatrem, posiada też duże, dobrze rozmieszczone kieszenie...

  czytaj więcej »


Odzież myśliwska - czytaj więcej »

Odzież myśliwska - grupy tematyczne:


subskrybuj:

Graff odzież myśliwska to jedna z najbardziej znanych firm produkujących ubrania dla myśliwych i węd…»

3 myśliwych | 1 wątek

Reklama|0.089|