join.html?A=/

Grupy tematyczne w portalu poluje.pl

grupy zainteresowań, grupy tematyczne hobby, zainteresowania myśliwychGrupy zainteresowań czyli wszystkie, niemyśliwskie tematy, omawiane przez społeczność poluje.pl. Sprawdź, czym żyją aktualnie myśliwi, jakie są ich zainteresowania. Grupy tematyczne hobby, sposoby spędzania wolnego czasu przez myśliwych. Zainteresowania myśliwych. Stwórz własną grupę i dziel się wiedzą na ulubiony temat.


zaproponuj swoją grupę

Fotografia przyrody - Grupa dla każdego kto lubi trochę inny sposób polowania - z aparatem zamiast broni. :) Jeśli lubisz robić zdjęcia lub chociaż interesujesz się tym tematem to ta grupa jest zdecydowanie dla Ciebie, a może posiadasz fotografie zwierząt leśnych, jeśli tak to podziel się nimi z członkami grupy. »

22 myśliwych
1 wątek

Cygara i tytoń to grupa dla wszystkich delektujących się smakiem dobrego tytoniu. Zapraszamy do dyskusji na temat marek, smaków na cygara forum. »

10 myśliwych
1 wątek

Grupa dla wszystkich fanów piłki nożnej, polska liga, liga mistrzów, Euro 2012 »

2 myśliwych
0 wątków

Grupa dla osób, które przepadają za trunkiem jakim jest piwo. Wymieniajmy się swoimi spostrzeżeniami i informacjami. Zapraszamy wszystkich piwoszy! »

2 myśliwych
0 wątków

Whisky forum to miejsce przeznaczone dla fanów picia whisky. Zapraszamy wszystkich koneserów whisky do wypowiadania się o markach oraz rodzajach najlepszego alkoholu na świecie. »

0 myśliwych
0 wątków

 

 

grupy towarzyskie myśliwych, grupa zainteresowań łowiectwem, polowania grupy
grupy zainteresowań, grupy tematyczne hobby, zainteresowania myśliwych
grupy hodowców psów, psy myśliwskie grupa zainteresowań, psy gończe hodowcy grupa

 

Ogłoszenie płatne


daj ogłoszenie
|0.005|